Karel Schauer
Vřesoviště
Id: 76701
olej/karton, rozměr 49,5 x 68 cm, signováno vpravo dole, karton odlomen uprostřed nahoře, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2671x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč