Karel Šimůnek
Dívka
Id: 44003
kombinovaná technika/papír, rozměr 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, ve spodní části papír poškozen, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1996x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč