Karel Šimůnek
Dívka na pohovce
Id: 324005
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 49 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1597x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč