Karel Šimůnek
Konvolut dvou kusů - Akty
Id: 459507
Akt č.1, kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr (ovál) 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Akt č.2 kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr (ovál) 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 541x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4.3.2024, 21:41:00
4.3.2024 | 20:41 | 3 000 Kč |