Karel Šimůnek
Krojovaná dívka
Id: 300605
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 49 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3307x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč