Karel Šimůnek
Krojovaná dívka
Id: 111803
akvarel/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1699x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 700 Kč