Karel Šimůnek
Rytíř
Id: 84513
kresba/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1905x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
13.7.2017, 22:29:00
13.7.2017 | 22:24 | 1 100 Kč |