Karel Šimůnek
Žena
Id: 390012
akvarel/papír, rozměr 51 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole. zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 572x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč