Karel Šimůnek
Žena v síti
Id: 1006
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 30 cm, signováno vpravo dole tužkou K. Šimůnek, datováno 1932, zaskleno, oťukaný rám, drobné nečistoty pod sklem
zobrazeno: 3439x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4.6.2014, 20:25:00
2.6.2014 | 11:49 | 1 500 Kč |