Karel Skála
Portrét dívky
Id: 343102
malba/papír, rozměr 36 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, list v minulosti poškozen, pochází ze sbírky Jaroslava Svěceného
zobrazeno: 1785x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč