Karel Skála
Při opalování
Id: 328
olej/plátno/karton, rozměr plátna 26 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 6118x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 501 Kč