Karel Skála
Přístav Collioure
Id: 392901
tempera/papír, rozměr 56 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 653x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
17.1.2023, 19:37:00
17.1.2023 | 18:55 | 2 500 Kč |