Karel Skála
Sedící akt
Id: 240506
olej/dřevěná deska, rozměr 85 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobně lokálně poškozená malba,po
zobrazeno: 2598x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 500 Kč
Příhozy: 71