Karel Skála
Zádíčka
Id: 229501
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám,po
zobrazeno: 1972x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč