Karel Sládek
Česká krajina
Id: 492701
olej/plátno, rozměr 82 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 791x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč