Čas na serveru 11:41:28

Karel Sládek
Česká krajina

Id: 492701

Česká krajina

  •  / Česká krajina / Karel Sládek

olej/plátno, rozměr 82 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 791x

Vyvolávací cena:

4 600