Karel Sládek
Srbsko - Dušičky
Id: 494001
olej/plátno, rozměr 69 x 114 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, autorsky rámováno
zobrazeno: 1431x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 500 Kč