Karel Šlenger
Z Tunisu
Id: 28101
olej/plátno, rozměr 56 x 77 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu, obraz vystaven na výstavě Karel Šlenger - Srdce je země ze zlata v Topičově salonu v roce 2012
zobrazeno: 3169x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 001 Kč