Karel Souček (Bor)
Akt
Id: 1686
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 60 x 38 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vpravo dole rozbité sklo, původní stav, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 2204x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč