Karel Souček (Bor)
Dívka
Id: 343706
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, list pod sklem posunut
zobrazeno: 1895x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč