Karel Souček (Bor)
Don Quichote
Id: 1444
olej/tempera/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 2446x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
30 000 Kč