Karel Souček (Bor)
Don Quiot
Id: 64811
olej/plátno, rozměr 55 x 43,5 cm, nesignováno, autorsky olištováno, obraz pochází z rodiny autora
zobrazeno: 3862x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
50 300 Kč
Příhozy: 78