Karel Souček (Bor)
Jízda králů
Id: 240411
olej/plátno, rozměr 73 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1346x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč