Karel Souček (Bor)
Květiny ve džbánu
Id: 255
olej/plátno na překližce, rozměr plátna 55 x 40 cm, signováno PD, datováno 1946
zobrazeno: 2720x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
13.3.2013, 20:15:00
13.3.2013 | 19:12 | 4 800 Kč |