Karel Souček (Bor)
Laboratoř
Id: 516102
olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 312x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč