Karel Souček (Bor)
Matka s dítětem
Id: 584
tempera/papír, rozměr 28 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2492x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč