Karel Souček (Bor)
Mezi domy
Id: 842
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován
zobrazeno: 4853x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
151 000 Kč
Příhozy: 56