Karel Souček (Bor)
Na cestě
Id: 350301
olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, neznačeno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 1054x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 611 Kč