Karel Souček (Bor)
Na peróně
Id: 861
olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav
zobrazeno: 4216x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 500 Kč
Příhozy: 75