Karel Souček (Bor)
Na zastávce
Id: 208803
kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací slabě čitelné, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2365x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč