Karel Souček (Bor)
Pasáž
Id: 1461
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 42 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 2173x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč