Karel Souček (Bor)
Picadelly
Id: 332901
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno
zobrazeno: 2208x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč