Karel Souček (Bor)
Před výkladní skříní
Id: 1586
olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, vpravo dole věnování, původní olištování, na zadní straně evidenční číslo, razítko z výstavy v Karlových Varech, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 3576x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
59 200 Kč