Karel Souček (Bor)
Sedící akt
Id: 1488
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, uprostřed dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 2314x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč