Karel Souček (Bor)
Šička
Id: 854
tempera/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 1950, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, paspartováno, pasparta zašpiněna prachem, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 3045x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 58