Karel Souček (Bor)
Skica aktu
Id: 575
kvaš/papír, rozměr 51,5 x 83 cm, signováno vpravo dole, datováno ´80, zaskleno, rámováno, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 2779x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč