Karel Souček (Bor)
Svatba
Id: 38908
tempera/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1838x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 015 Kč