Karel Souček (Bor)
U dlouhého stolu
Id: 155518
kvaš/lepenka, rozměr 23,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1480x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč