Karel Souček (Bor)
V náručí
Id: 1388
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 60 x 41 cm, nesignováno, vpravo dole věnování, popis, paspartováno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 2144x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč