Karel Souček (Bor)
V pasáži
Id: 155510
tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč