Karel Souček (Bor)
V pasáži
Id: 161906
olej/plátno, rozměr 106 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno, signováno i na zadní straně, novodobě dekorativně adjustováno, přiložen umělecko-historický posudek PhDr. R. Michalové, Ph. D., vystaveno na IX. Mezinárodním festivalu malby v Cagnes-sur-Mer ve Francii v roce 1977
zobrazeno: 9346x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 75