Karel Souček
Bucharský bazar
Id: 153
olej/karton, rozměr malby 28 x 51 cm, signováno PD, původní stav, přerámováno v 70. letech 20. století
zobrazeno: 3669x
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
2 700 Kč
21.1.2013, 20:05:00
10.12.2012 | 18:06 | 2 700 Kč |