Karel Souček
Na břehu
Id: 112112
olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav viz foto
zobrazeno: 2103x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč