Karel Souček
Před modlitbou
Id: 390
olej/plátno, rozměr plátna 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, lehké zabarvení uprostřed plátna, přetřený rám, původní stav
zobrazeno: 3533x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
6 000 Kč