Karel Souček
Ulice v Buchaře
Id: 251007
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám,po
zobrazeno: 2910x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 55