Karel Špillar
Ležící akt
Id: 14515
pastel/papír, rozměr listu 29 x 43 cm, signováno vpravo dole monogramem, list lehce poškozen vodou (?), zaskleno, zničený rám
zobrazeno: 2900x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč