Karel Špillar
Plavení koní
Id: 65103
olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7360x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 73