Karel Špillar
Rozkvetlá zahrada
Id: 240701
olej/plátno, rozměr 45,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 500 Kč