Karel Špillar
Sedící akt
Id: 94201
pastel/papír/karton, rozměr 50,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 1947x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč