Karel Špillar
Sedící dívka
Id: 966
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 38 cm, signováno vlevo dole Karel Špillar, datováno 1928, popis, paspartováno, zaskleno, papír s hnědou strukturou, původní stav
zobrazeno: 2894x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
2.6.2014, 21:15:00
17.4.2014 | 4:20 | 14 000 Kč |