Karel Špillar
Studie dětí
Id: 114908
barevná kresba/papír, rozměr 35 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1556x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč